Yedek Parça

Iveco orijinal yedek parçalarını seçmek, üretici kalitesine ve uzman teknisyenlere güvenmek, aracınızın her zaman en yüksek performansı ile çalıştığından emin olmak demektir.

Bütün Iveco ürünleri ve hizmetleri, lider ruhu ile Satış Sonrası Hizmetleri tarafından desteklenmektedir. Güvenle ve huzurla satın alabileceğiniz geniş seçenekli ve rekabetçi fiyatlara sahip orijinal %100 Iveco parçalarını sadece Iveco Bayinizden tedarik edebilirsiniz.

Yol Yardım

Iveco, Aralıksız Yol Yardımı adı altında 24 saat, haftada 7 gün yol kenarı yardım programını sunmaktadır.

Iveco bu kilit hizmeti desteklemek için, özellikle müşterilerin beklenmedik bir arac arızası durumunda irtibata geçebilmeleri amacı ile kurulmuş Çağrı Merkezine büyük yatırımlar yapmıştır. Çağrı Merkezi müşteri ile ilk temasın kurulmasından itibaren yol kenarında onarım, veya gerektiğinde yetkili bir Iveco Servisine çekilene kadar bütün yol kenarı yardım faaliyetlerini koordine etmektedir.

Yol Yardım için 0530 018 60 00.

Bullder

Bullder, treyler ve yarı treyleriniz için sunulan yedek parça, servis ve Satış Sonrası Servis Hizmetleri için oluşturulmuş bir Iveco markasıdır.

Karayolu taşımacılığındaki lider üretici olmanın getirdiği tecrübesi sayesinde Iveco, ürünlerini Bullder marka garantisi altında pazarlamak için treyler sektörünün en iyi tedarikçilerini seçmiştir. Mevcut ürün serisinin kapsamı:

  • Fren sistemi bileşenleri
  • Amortisörler
  • Havalı süspansiyonlar
  • Aydınlatma
  • Pnömatik sistemler

Bakım Onarım

Iveco her zaman taşıma dünyasında öncü konumdadır. Yapılan her işte memnuniyet, güvenilirlik ve mükemmellik Origin %100 Iveco yedek parça serisi ile Iveco Servis ağının ve profesyonelliğinin bir araya gelmesi sayesinde sağlanmaktadır.

Iveco ürün ve hizmetler arasında mükemmel bir entegrasyon sağlayan komple bir taşımacılık çözümü sunmaktadır. Müşterilerimize devamlı olarak en iyi hizmeti sunmak için çeşitli bakım onarım imkanları oluşturmuştur: Aracın daima tam verimlilikle hizmet sunabilmesi için kapsamlı servis paketleri tasarlanmıştır. Bu sistemin esnekliği sayesinde düşük maliyetli ve optimum seviyede servis hizmeti sağlanmaktadır. Müşteriler misyonlarına göre en uygun işletme maliyetlerini servis seçenekleri arasından önceden hesaplatarak, belirleyebilirler. IVECO yetkili servisleri yaygın ağıyla ve deneyimli kadrosuyla ön plana çıkmaktadır. Yeni DAILY'i teknisyenlerinden başka kimse onlar kadar iyi bilemez.

Teknik Servis

Tüm problemlerin hızlı ve güvenilir bir şekilde teşhis edilmesi ve sorunların servis tarafından etkili bir şekilde çözülebilmesinin sağlanması amacı ile Iveco, ürünün evrimini yansıtan yeni bir diyagnostik platformu geliştirmiştir.

Bu platform E.A.SY. (Electronic Advanced System - İleri Düzey Elektronik Sistem) olarak adlandırılmıştır ve bir iletişim modülü (ECI) ile özel bir kişisel bilgisayar kullanılarak araçta bulunan çeşitli elektronik kontrol ünitelerinin arıza teşhisinin kolayca yapılmasına imkan tanır.

Aksesuar

Tasarım, teknolojik yenilikçilik ve performans Iveco aksesuarlarının tanımlayıcı özellikleridir.

Iveco Shop tarafından sunulan geniş ürün yelpazesi pratik, estetik, stilistik ve aerodinamik ihtiyaçları hep birlikte karşılayabilmek amacı ile tasarlanmıştır. Bu ürün yelpazesi araçlarımızın performans standartları ile her şekilde örtüşmektedir: kabin çevresinin pratik bir stil ile özelleştirilmesi ve kabinin dışının zenginleştirilmesi, bu esnada uzun mesafelerde ve aynı şekilde kentsel trafikte sürüş emniyetinin ve konforunun sağlanması.